Cерпнева конференція для вчителів зарубіжної літератури в дистанційному форматі

I. Нормативні документи:

1. Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти (Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392)
  2. Особливості вивчення базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах  у 2015/2016 навчальному році Додаток до листа Міністерства № 1/9- 305 від 26.06. 2015 р: зарубіжна література. С.19-24
  3. Лист МОН України від 1/9-380 від 10.08.2015 «Щодо методичних рекомендацій для учнів 4-х та 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів»: зарубіжна література, 7 клас
  4. ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів 5–9 класи (2012 р. зі змінами 2015 р.)
  5. Наказ МОН України № 518 від 08.03.2015 р. (Про перейменування предмета «Світова література» на «Зарубіжна література»)

ІІ. Матеріали конференції:

1. Програма конференції
  2. Олена Котусенко. Нормативно-правове  забезпечення викладання зарубіжної літератури в 2015-2016 н. р.
  3. Юрій Ковбасенко. Сучасна шкільна літературна освіта: проблеми і перспективи
  4. Світлана Сафарян. Шляхи удосконалення уроку літератури в контексті проблем сучасної шкільної літературної освіти
  5. Ігор Ціко. Організація роботи з оригіналом і перекладом на уроках зарубіжної літератури в 5-7 класах (до проблеми формування етнокультурної компетентності учнів)
  6. Анжела Мельник. «… Слово, книжка і живі людські стосунки». Методичні рекомендації до організації тижня зарубіжної літератури у школі

ІІІ. Дидактичні матеріали на допомогу вчителям, що викладають у 7-му класі:

1. Орієнтовне календарно-тематичне планування зарубіжної літератури в 7 класі (автор — Олександр Первак, учитель Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівського району Хмельницької області)
  2. Олександр Первак. Зарубіжна література. 7 клас. Уроки 1-8.

18 коментарів

1. nataliia :

Дякую за таку форму роботи та надання небхідної інформації:)

2. Секіріна :

Дякую, Прослухала, прочитала. час і гроші на дорогу зберегла. Ще й тістечко встигло випектися. Йдемо святкувати початок нового навчального! Всім натхнення і успіху. А головне МИРНОЇ КРАЇНИ

3. Лариса :

Мені дуже сподобалися такі невеликі відео. І приємних людей побачила, й інформацію отримала. Дякую за ноу-хау. Оригінально іцікаво.

4. Ольга :

Дуже зручна конференція! Є можливість – сів і зосереджено переглянув. Дякую за сучасний підхід!

5. Тарасенко Татьяна :

6. Тарасенко Татьтяна :

Чітко і конкретно сформульовані цілі і задачі, названі нормативні документи, що регламентують роботу вчителя зарубіжної літератури в 2015 році! І дякую за дуже корисний матеріал
    “Орієнтовне календарно-тематичне планування зарубіжної літератури в 7 класі (автор — Олександр Первак, учитель Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівського району Хмельницької області)” та
    “Олександр Первак. Зарубіжна література. 7 клас. Уроки 1-8”. В умовах викладання без підручника, це саме те, що треба!

7. Дякую. Дуже сподобалось. Кожна зустріч з Вами цікава, приємна, пізнавальна. Ще раз дякую за сучасний підхід.

8. Лариса Олександрівна Лашко :

Дякую за піклування про шкільного вчителя словесника, викладача курсу зарубіжної літератури у 7-му класі.

9. Жанна Карпова :

Дякую, дуже цікава інформація для вчителя зарубіжної літератури. Деякі матеріали буду використовувати підчас проведення уроків.

10. Людмила Булатнікова :

Вважаю, що інформація щодо ролі сучасної зарубіжної літератури у формуванні і розвитку школяра, представлена на конференції, є актуальною і своєчасною.Деякі з матеріалів я сподіваюсь використати під час проведення моїх уроків.

11. Інна Балог :

Дуже сподобались подані фахівцями матеріали для вивчення дітьми 7 класу зарубіжної літератури, які є концентрованими та виваженими. Обов’язково скористуюсь ними на своїх уроках.

12. Клименко Ольга :

Дякую за змістовну інформацію! Цікаво та корисно!

13. Кириленко Лідія Афанасьєвна :

Дуже приємно, що про нас, вчителів, турбуються та дбають талановиті і творчі майстри словесності, котрі надають нам корисний матеріал.
    Велике спасибі!

14. Кириченко Ольга :

Спасибо за полезную информацию. Проблема этнокультуры-самая острая и актуальная!

15. Новак Л.П. :

З Іриною Василівною знайома давно. Колеги та я нерідко звертаємося за порадою. Завжди вдячні їй за це.Бажаю успіхів.

16. Ірина Жеміоніс :

Дякую. Дуже цікаво і корисно. Отримала все необхідне на початку року.І нормативні документи, і календарне планування, і цікаві учасники, і обговорення актуальних питань – і все це з доставкою додому. А ще є можливість передивитись. перечитати. роздрукувати у будь-який час. Зручно!Дякую.

17. Лариса :

Дякую за цікаву та корисну інформацію,за таку сучасну форму надання її.

18. Риженко Світлана :

Переглянула всі матеріали конференції. Дякую! Маю впевненість у Вашій допомозі і з наступного навчального року.