Семінар для вчителів, які викладають інтегрований курс «Література»

images«Культурологічний підхід до аналізу художнього тексту на уроках літератури»

10.03 відбувся семінар для вчителів, які викладають інтегрований курс «Література». Під час проведення семінару Покатілова О.О., доцент кафедри методики мов та літератури ІППО КУ імені Бориса Грінченка, розкрила значення формування культурологічної компетенції учнів у процесі викладання інтегрованого курсу «Література» та продемонструвала методи і прийоми культурологічного аналізу художнього тексту.

Зацікавленість викликав виступ Гриценко Лариси Михайлівни, викладача Київської дитячої Академії мистецтв, яка поділилася досвідом своєї роботи з використання культурологічного підходу до аналізу оповідань Артура Конан Дойла.

Переглянути повну версію документа.

Програма семінару.