«Спалювати на попіл». («451 градус за Фаренгейтом»)

Автори: Карина Коваленко, Анастасія Драбіковська, Аліна Сотскова, учні 8 класу спеціалізованої школи № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва

Куратор: учитель російської мови Світлана Кузнєцова

Наш проект присвячений Рею Бредбері — визначному письменнику, класику, книги якого вже близько півстоліття знаходять постійних читачів у всьому світі.

У романі Рея Бредбері «451 градус за Фаренгейтом» піднімається проблема поглинання культури цивілізацією, коли люди навіть бояться читати книги, коли книги спалюють. Тож книга у творі Р. Бредбері стає символом, що втілює ідею традиційних людських цінностей, розуму й духу. Отже, звертаючись до твору письменника, ми повинні зрозуміти, що читання не лише дозволяє з користю провести час, але й робить людину носієм духовної культури. Саме цим обумовлений вибір твору для створення проекту.