Підбито підсумки першого туру аудіопроекту для учнів 5-11 класів «Книжка для друга»

abs_big_20330Проект «Книжка для друга»  створений не лише з навчальною метою. «Книжка для друга» – це ще й спосіб спілкування між однолітками.

Який текст ти хотів би прочитати своєму другу? Чому саме його? що хотів би повідомити про себе? Яким чином можна висловити своє особисте ставлення до твору, передати не лише зміст, а й настрій тому, хто буде його чути, адже він може лише чути… Адресатами нашого проекту є учні з вадами зору.

У першому турі проекту взяли участь учні 6-го та 8-11 класів. Їхні роботи можна переглянути у розділі «Учнівські проекти».

Розпочато ІІ тур проекту, який триватиме з вересня 2013 року по травень 2014 року. Станьте його учасником, хай і ваш голос буде почутий другом.

Додаток до протоколу засідання членів журі проекту «Книжка для друга» І тур від 20 травня 2014 року