Відбувся тренінг з розвитку критичного мислення

867c4a9a65275f5c98e22e3ca319d08c1eb71d5330 жовтня 2015 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся тренінг для вчителів зарубіжної літератури «Використання стратегій розвитку критичного мислення на уроках літератури». Тренінг проводила Алла Мартинець, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Інституту філології ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Учасники тренінгу натхненно працювали упродовж дня, удосконалили вміння застосовувати стратегії програми «Читання і письмо для розвитку критичного мислення» на уроках літератури й отримали сертифікати.

Програма заходу

Фотогалерея

Презентація Алли Полторацької за матеріалами тренінгу Алли Мартинець

7 comments

 1. Алла коментує:

  Дякую за прекрасний тренінг і позитивні емоції!!!
  Бажаю Аллі Михайлівні та Ірині Василівні міцного здоров’я, натхнення, любові, благополуччя та радості. Сподіваюся на продовження цього заходу в наступному році)

 2. Секіріна коментує:

  Дякую за енергетику і енергію до дії. Дуже корисна робота відбулася. Вік не завадив. Тепер все це втілити – і я стану найкращою. Трєпєщітє

 3. Ольга коментує:

  Неймовірний захід! Почути, відчути і втілити! Позитивний настрій, маса цікавих ідей! Величезне дякую за професіоналізм і енергію!

 4. Юлія Костенко коментує:

  Прекрасний день зустрічі,вражень і безмежного позитиву. Коли після закінчення тренінгу відчуваєш Крилааааааа)))))))) Дякую.

 5. Лариса Олександрівна Лашко коментує:

  Дякую, пані Аллі за розуміння актуальності проблеми у наш час. Дуже цікавий матеріал.

 6. Марія Місюна коментує:

  Шкода,що не була на тренінгу.Але придбала посібник А. М. Мартинець “Сучасний урок зарубіжної літератури: точка зору”.Користуючись матеріалами даного посібника впроваджую в свою педагогічну діяльність критичне мислення.Як малі, так і великі форми роботи цікаві учням, потребують знання виучуваного тексту,що спонукає їх до ретельного , детального читання тексту. Сердечно дякую автору за справжню методичну допомогу.

 7. Ірина Жеміоніс коментує:

  Я – учасник, і відверто пишаюсь цим. Тому що це було класно – цікаво, корисно, творчо, емоційно, доброзичливо, дивовижно, весело. Справжнє свято взаємовпливів, взаємообміну і взаємозбагачення. Дякую!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*