Майстер-клас Олени Ісаєвої «Від читання-сканування до читання-занурення у текст»

imagesШановні колеги!

16 листопада 2017 року в СШ № 49 м. Києва (вул. Ярославів Вал, 27) відбудеться майстер-клас Олени Ісаєвої «Від читання-сканування до читання-занурення у текст». Початок о 15.30.

Щоб потрапити на захід, необхідно зареєструватися. Кількість учасників обмежена.

Якщо Ви зареєструвалися на майстер-клас, але з певних причин не можете бути присутні, будь-ласка, повідомте організаторів svitlitportal@gmail.com

Майстер-клас проводить Олена Ісаєва, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри НПУ ім. М.П. Драгоманова (Київ)

Під час майстер-класу буде розглянуто особливості читання текстів різних типів, що використовуються у процесі вивчення літературних курсів у школі і ВНЗ, виявлено мету та спосіб кожного з видів читання, запропоновано різні методики організації читацької діяльності сучасної особистості – представника цифрової епохи.

Ключове питання: яким буде читання у найближчому майбутньому і яким воно має бути: у пошуках відповідностей.

Очікувані результати: учасники майстер-класу матимуть можливість відчути на собі переваги і вади різних видів читання, дослідити мету, спосіб та методику організації читання текстів різних типів та призначення.

На майстер-клас запрошуються:

• вчителі літератури;
  • викладачі гуманітарних дисциплін у ВНЗ;
  • методисти та науковці;
  • студенти педагогічних спеціальностей гуманітарного спрямування.

Тривалість роботи: орієнтовно 2 академічних години.

2 коментарі

1. Ольга :

Любов до читання починається з колиски,з прикладу близької людини
    та першого вчителя.

2. Ірина Жеміоніс :

Цікаво, сучасно, потрібно, корисно. Це було справжнє свято обміну досвідом і щирого спілкування у колі однодумців. Дякую!