«Назустріч ранку…»

Автори: Святослав Чапча, Зоя Череп, Катерина Захарчук, Руслана Старунська, Яна Лесковець, Тетяна Сусло, учні 6-Б класу Слов’янської гімназії м. Києва

Куратор: учитель світової літератури Ірина Стеценко

Медіа-проект знайомить  глядачів з американським письменником Реєм Бредбері, який передбачив майбутнє. Розповідь супроводжується декламуванням віршів Л.Костенко і В. Симоненка.На прикладі новели «Посмішка» учні намагаються показати, як цивілізація руйнує красу і внутрішній світ людини, а краса врятує цивілізацію.

One comment

1. Секіріна :

Ідея художнього прочитання творів, розробки власних учнівських проектів на літературні теми є дуже вдалою. Учні таким чином пропускають творчість чиюсь через себе і створюють свій продукт мистецтва. Це своєрідне занурення в мистецтво, яке не завершується простим сприйняттям чужого як свого, а народжує нове.
    Шкожа,що мало дітей долучаються до такого дійства.