Cерпнева конференція для вчителів світової літератури в дистанційному форматі

У сучасному світі інформаційні технології дедалі активніше застосовуються в усіх сферах людської діяльності, видозмінюючи їх і надаючи соціальному та людському розвитку нових якостей, сенсів та вимірів. Інформаційна складова відіграє суттєву роль в розвитку сучасної освіти. Цього навчального року серпнева конференція для вчителів світової літератури відбувалася в онлайн форматі, що дало можливість залучити до заходу  якомога більшу кількість учасників та створить комфортні умови для кожного з них. Розкриваючи тему конференції «Особливості вивчення світової  літератури у 2014-2015 н.р.» провідні науковці та методисти зосередили увагу на пріоритетних напрямках розвитку сучасної літературної освіти, розглянувши проблему в науково-методичному, психолого-педагогічному та бібліотекознавчому аспектах. Конференція відбулася 28 серпня 2014 року. Пропонуємо познайомитися з матеріалами конференції.

Програма конференції

Олена Котусенко.Нормативно-правове забезпечення викладання світової літератури в 2014-2015 н.р.: відеопрезентація

Олена Ісаєва. Креолізований текст на уроках світової літератури як фактор активізації читацької діяльності  учнів: відеопрезентація

Олена Ісаєва. Креолізований текст на уроках світової літератури як фактор активізації читацької діяльності  учнів: стаття